Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 150,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszykaCena: |
16,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,59 |
zł netto |
Cena: |
20,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
20 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
124 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe IP44 z uszczelką z przesłonami torów prądowych klapka w kolorze pokrywy 16A 250V szybkozłączka czarny CGZ1BCZ.01/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze do wersji IP44 z przesłonami torów prądowych - z uszczelką - klapka w kolorze pokrywy |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 86mm |
| Szerokość produktu | 86mm |
| Głębokość produktu | 44mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787888954 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.9cm |
| Waga jedn. | 0.0622kg |
| EAN13 opak. | 5902787888954 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
| Kolor klapki | w kolorze pokrywy |
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe IP44 z uszczelką z przesłonami torów prądowych klapka w kolorze pokrywy 16A 250V szybkozłączka czarny CGZ1BCZ.01/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/18734494/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/18734495/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe IP44 z uszczelką z przesłonami torów prądowych klapka w kolorze pokrywy 16A 250V szybkozłączka czarny CGZ1BCZ.01/49 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2943brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1609brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
411 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1018brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
133 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2743brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
298 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2253brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
1413 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
388brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2050brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
125 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2840brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
85 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1073brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4223brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
120 SZT |
24h |
|
258 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
693brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1471brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
998 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2813brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo wtyczkowe IP44 z uszczelką z przesłonami torów prądowych klapka w kolorze pokrywy 16A 250V szybkozłączka czarny CGZ1BCZ.01/49 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
314brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
363 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
308brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
314 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1011brutto |
|
131 szt |
24h |
|
17 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
934brutto |
|
250 SZT |
24h |
|
418 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
584brutto |
|
135 SZT |
24h |
|
660 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1289brutto |
|
332 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135