Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,11 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszykaCena: |
10,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,63 |
zł netto |
Cena: |
13,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
81 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
261 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 3-krotna potrójna poziom i pion czarny mat CR3/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 3- krotna |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 226mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 30cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0375kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 3 |
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 3-krotna potrójna poziom i pion czarny mat CR3/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
K-S_170J_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/18734341/k-s-170j-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.69 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/18734342/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
K-S_170M_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19825422/k-s-170m-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.06 MB]
K-S_170I_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19657775/k-s-170i-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.87 MB]
K-S_170P_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20421957/k-s-170p-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170R_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21337191/k-s-170r-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.38 MB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23479197/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_170K_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19580116/k-s-170k-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.81 MB]
K-S_170N_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20140255/k-s-170n-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170S_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21785086/k-s-170s-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.46 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 3-krotna potrójna poziom i pion czarny mat CR3/49 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
974brutto |
|
271 SZT |
24h |
|
560 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1260brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
203 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1739brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
157 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
203 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5576brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3485brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1155brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
290 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
996brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1171brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3059brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6010brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4788brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2050brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
145 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 3-krotna potrójna poziom i pion czarny mat CR3/49 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2000brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4253brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
728 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1093brutto |
|
204 SZT |
24h |
|
394 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3970brutto |
|
103 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1021brutto |
|
724 SZT |
24h |
|
909 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
644brutto |
|
116 SZT |
24h |
|
1101 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10346 SZT |
24h |
|
1096 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
975brutto |
|
163 SZT |
24h |
|
1493 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
803brutto |
|
3224 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
203 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2478brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
216 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1263brutto |
|
275 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135