Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,04 |
zł netto |
Cena: |
38,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
103 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 6 biały C61.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 6 |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zacisk przebijający izolację |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC001264 Gniazdko telekomunikacyjne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 35mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787843250 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4cm |
| Waga jedn. | 0.0377kg |
| EAN13 opak. | 5902787843250 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Kierunek wyjścia RJ | prosty |
| Ekranowany RJ | nie |
| Obudowa RJ ekranowana | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające RJ45 | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 6 biały C61.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Biały |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Inne |
| Tworzenie własnych rozwiązań projektowych | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
Pliki do pobrania
11551,C61.01_11 -
m/download/23632758/11551-c61-01-11.pdf [49.42 kB]
K-S_301E_2025_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/23646406/k-s-301e-2025-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [3.29 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654395/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 6 biały C61.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2279brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1353brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
212 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1825brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
107 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
44 SZT |
24h |
|
74 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1250brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4674brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
47 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1019brutto |
|
164 SZT |
24h |
|
1516 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1216brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1396brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
623 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2000brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
58 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
974brutto |
|
273 SZT |
24h |
|
590 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1634brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3059brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
129 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kategoria 6 biały C61.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
836brutto |
|
3224 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
836brutto |
|
3289 SZT |
24h |
|
670 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2031brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
668 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
392 SZT |
24h |
|
374 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
511brutto |
|
1151 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2173brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2749brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
168 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1752brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
319 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
335brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
731 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1308brutto |
|
81 SZT |
24h |
|
284 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
203 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1027brutto |
|
2642 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1093brutto |
|
204 SZT |
24h |
|
396 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10364 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135