Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,50 |
zł netto |
Cena: |
8,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
17 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Klawisz pojedynczy do łączników/przycisków czarny mat CKW1/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz pojedynczy do łączników i przycisków |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | brak fundamentu w komplecie, rekomendowana oprawa ATIK LED lub ATIK, oprawę oświetleniową należy zamówić osobno |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Wysokość produktu | 4800mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.5cm |
| Waga jedn. | 0.0116kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Klawisz wahadłowy pojedynczy |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Nazwa prod. | PLATIK |
| Cechy | montaż oprawy na szczycie słupa Φ 60mm, słup prosty z jedną oprawą |
| Kształt | cylindryczny |
| Wysokość montażu oprawy/uchwytów | 4000mm |
Pliki do pobrania
K-S_170M_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19825425/k-s-170m-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.06 MB]
K-S_170J_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/18734371/k-s-170j-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.69 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/18734372/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
importer_kontakt_simon_tmp_file -
m/download/18734374/importer-kontakt-simon-tmp-file [27.47 kB]
K-S_170I_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19657779/k-s-170i-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.87 MB]
K-S_170P_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20421963/k-s-170p-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23268969/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_170R_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21337197/k-s-170r-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.38 MB]
K-S_170S_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21784280/k-s-170s-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.46 MB]
K-S_170K_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19580120/k-s-170k-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.81 MB]
K-S_170N_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20140258/k-s-170n-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Klawisz pojedynczy do łączników/przycisków czarny mat CKW1/49 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9549brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5560brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
848brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
562 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6490brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2279brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1216brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
771brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1855 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
779brutto |
|
341 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
102 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1714brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
145 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2050brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2406brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
31 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
58 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5576brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
8 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Klawisz pojedynczy do łączników/przycisków czarny mat CKW1/49 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1638brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
700 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1263brutto |
|
277 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
643 SZT |
24h |
|
953 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
644brutto |
|
117 SZT |
24h |
|
1184 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
395 SZT |
24h |
|
402 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
209 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3108brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
974brutto |
|
273 SZT |
24h |
|
599 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
511brutto |
|
1156 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
866brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1347brutto |
|
333 SZT |
24h |
|
93 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135