Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszykaCena: |
13,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,83 |
zł netto |
Cena: |
17,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
30 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
346 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Podwójny przycisk 10A 250V zaciski śrubowe biały CP2.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk podwójny |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Przycisk 2x1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787841973 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.0567kg |
| EAN13 opak. | 5902787841973 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Przycisk podwójny |
| Liczba biegunów | 2 |
| Styki - działanie | 2 styki zwierne (NO) |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Podwójny przycisk 10A 250V zaciski śrubowe biały CP2.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Model | Inne |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11707,CP2.01_11 -
m/download/23633163/11707-cp2-01-11.pdf [49.22 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23645468/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661656/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Podwójny przycisk 10A 250V zaciski śrubowe biały CP2.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1190brutto |
|
106 SZT |
24h |
|
676 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1003brutto |
|
46 SZT |
24h |
|
142 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1825brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
118 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1558brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
231 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1876brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
106 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6490brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1739brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1898brutto |
|
45 SZT |
24h |
|
183 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2104brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4541brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
628 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3059brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3993brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
411 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1260brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
117 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Podwójny przycisk 10A 250V zaciski śrubowe biały CP2.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
931brutto |
|
236 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10440 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
836brutto |
|
3305 SZT |
24h |
|
845 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
245 SZT |
24h |
|
1076 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
395 SZT |
24h |
|
402 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
511brutto |
|
1156 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135