Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,33 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 120,23 zł brutto
Twoja cena 90,18 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,52 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,23 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,99 |
zł netto |
Cena: |
12,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
388 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 z uszczelką - klapka w kolorze pokrywy 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ1B.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze do wersji IP44 - z uszczelką - klapka w kolorze pokrywy |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 86mm |
| Szerokość produktu | 86mm |
| Głębokość produktu | 44mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787842260 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.9cm |
| Waga jedn. | 0.0662kg |
| EAN13 opak. | 5902787842260 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
| Kolor klapki | w kolorze pokrywy |
| Uszczelka IP44 | tak |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 z uszczelką - klapka w kolorze pokrywy 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ1B.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
11664,CGZ1B.01_11 -
m/download/23633024/11664-cgz1b-01-11.pdf [51.67 kB]
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/23644997/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654063/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23654064/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 z uszczelką - klapka w kolorze pokrywy 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ1B.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
771brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1845 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2093brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1561brutto |
|
164 SZT |
24h |
|
76 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
876brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
851 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1288brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
239 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1634brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1123brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
141 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2648brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
135 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1073brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1128brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
141 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3928brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2114brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
130 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
771brutto |
|
242 SZT |
24h |
|
1476 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2450brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
160 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 z uszczelką - klapka w kolorze pokrywy 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ1B.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1752brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
491brutto |
|
1111 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
803brutto |
|
3184 SZT |
24h |
|
3181 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
985brutto |
|
2585 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
735brutto |
|
386 SZT |
24h |
|
375 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
801brutto |
|
3273 SZT |
24h |
|
2157 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10296 SZT |
24h |
|
3414 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2173brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2391brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
186 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
335brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
668 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2031brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
622 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
975brutto |
|
163 SZT |
24h |
|
1724 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3818brutto |
|
103 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135