Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszykaCena: |
13,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,21 |
zł netto |
Cena: |
16,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe krem CW7.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik krzyżowy |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | symbol „krzyżowy” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787841584 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.7cm |
| Waga jedn. | 0.0565kg |
| EAN13 opak. | 5902787841584 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe krem CW7.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11806,CW7.01_41 -
m/download/23633353/11806-cw7-01-41.pdf [49.75 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23645382/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661662/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23661663/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe krem CW7.01/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5560brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1216brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
99 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
290 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1190brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2279brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
232 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7943brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
58 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1621brutto |
|
191 SZT |
24h |
|
430 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1438brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
718brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
155 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
644brutto |
|
117 SZT |
24h |
|
1184 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6601brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
141 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Łącznik krzyżowy 10A 250V zaciski śrubowe krem CW7.01/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
354 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1650brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2406brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
31 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
963brutto |
|
106 SZT |
24h |
|
1115 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
221 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135