Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 47,94 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,18 |
zł netto |
Cena: |
8,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
678 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Przycisk dzwonek 10A 250V szybkozłączka biały CD1C.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk "dzwonek" |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | symbol „dzwonek” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 25mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787900304 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.6cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.047kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Liczba biegunów | 1 |
| Styki - działanie | 1 styk zwierny (NO) |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | przycisk |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Typ łącznika / przycisku | zwierny |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Przycisk dzwonek 10A 250V szybkozłączka biały CD1C.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Nadruk | Symbol „dzwonek” |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
17139,CD1C.01_11 -
m/download/23641795/17139-cd1c-01-11.pdf [49.69 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23650693/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Przycisk dzwonek 10A 250V szybkozłączka biały CD1C.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5481brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
77 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2831brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1470brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
644 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4501brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5613brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
463brutto |
|
123 SZT |
24h |
|
491 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1451brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8478brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3971brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4488brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1224brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
192 SZT |
24h |
|
860 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1296brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
141 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4478brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1208brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Przycisk dzwonek 10A 250V szybkozłączka biały CD1C.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
239 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3378brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
427 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
2403 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
658brutto |
|
279 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
988brutto |
|
298 SZT |
24h |
|
237 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2764 SZT |
24h |
|
2787 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
588brutto |
|
173 SZT |
24h |
|
647 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3154 SZT |
24h |
|
3691 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1153brutto |
|
352 SZT |
24h |
|
492 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
668 SZT |
24h |
|
1706 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
881brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
726 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1463 SZT |
24h |
|
965 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9767 SZT |
24h |
|
9578 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135