Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,52 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,37 |
zł netto |
Cena: |
7,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
133 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
258 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem pojedyncze 16A 250V zaciski śrubowe krem CGZ1.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 37.5mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787842024 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.3cm |
| Waga jedn. | 0.0551kg |
| EAN13 opak. | 5902787842024 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | nie |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem pojedyncze 16A 250V zaciski śrubowe krem CGZ1.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
11662,CGZ1.01_41 -
m/download/23633017/11662-cgz1-01-41.pdf [50.67 kB]
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/23644691/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23652126/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23652127/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem pojedyncze 16A 250V zaciski śrubowe krem CGZ1.01/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1396brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
147 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6043brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6026brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
644brutto |
|
114 SZT |
24h |
|
1993 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
86 SZT |
24h |
|
524 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4788brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
61 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9213brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4968brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
330 SZT |
24h |
|
1061 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
445 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3059brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5081brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1914brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
85 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1650brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem pojedyncze 16A 250V zaciski śrubowe krem CGZ1.01/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
135 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
479brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
543 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
330 SZT |
24h |
|
1061 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
111 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
955brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
128 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
996brutto |
|
97 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
209 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
683brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
193 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135