Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 116,85 zł brutto
Twoja cena 85,77 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
13,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,11 |
zł netto |
Cena: |
16,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
23 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Łącznik świecznikowy z podświetleniem LED i do wersji IP44 10A 250V zaciski śrubowe krem !Posiada wkładkę uszczelniającą pod klawisze CW5BL.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik świecznikowy z podświetleniem LED |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki, Posiada wkładkę uszczelniającą pod klawisze |
| Podświetlenie | wbudowane, orientujące, LED wymienialny, kolor: biały |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787841386 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.7cm |
| Waga jedn. | 0.0752kg |
| EAN13 opak. | 5902787841386 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Łącznik świecznikowy z podświetleniem LED i do wersji IP44 10A 250V zaciski śrubowe krem !Posiada wkładkę uszczelniającą pod klawisze CW5BL.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11782,CW5BL.01_41 -
m/download/23633333/11782-cw5bl-01-41.pdf [49.36 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23645452/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661726/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23661727/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Łącznik świecznikowy z podświetleniem LED i do wersji IP44 10A 250V zaciski śrubowe krem !Posiada wkładkę uszczelniającą pod klawisze CW5BL.01/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2339brutto |
|
136 SZT |
24h |
|
253 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6578brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2019brutto |
|
70 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
825brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1583brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5576brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
934brutto |
|
351 SZT |
24h |
|
295 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3993brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
203 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
401 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1588brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2478brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1159brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
287 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Łącznik świecznikowy z podświetleniem LED i do wersji IP44 10A 250V zaciski śrubowe krem !Posiada wkładkę uszczelniającą pod klawisze CW5BL.01/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1658brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
111 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1380brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
290 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1728brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
227 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1185brutto |
|
35 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
115 SZT |
24h |
|
250 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
234 SZT |
24h |
|
1342 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
60 SZT |
24h |
|
194 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
870brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
625 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
283 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
149 SZT |
24h |
|
524 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135