Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,36 |
zł netto |
Cena: |
15,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
39 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
716 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo antenowe pojedyncze końcowe . Do instalacji indywidualnych biały CAK1.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe TV pojedyncze końcowe |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Tylko do instalacji indywidualnych. |
| Klasa ETIM | EC000439 Gniazdo antenowe |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 44mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787843052 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.9cm |
| Waga jedn. | 0.0334kg |
| EAN13 opak. | 5902787843052 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | gniazdo końcowe |
| Pokrywa gniazda | tak |
| Liczba wyjść | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo antenowe pojedyncze końcowe . Do instalacji indywidualnych biały CAK1.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba gniazd | 1 |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11579,CAK1.01_11 -
m/download/23632786/11579-cak1-01-11.pdf [50.30 kB]
K-S_300D_2025_PL__EN_CZ_SK_Inne S55 NR -
m/download/23645290/k-s-300d-2025-pl-en-cz-sk-inne-s55-nr.pdf [1.73 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654380/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo antenowe pojedyncze końcowe . Do instalacji indywidualnych biały CAK1.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8423brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
95 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
493 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
479brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
593 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1353brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
212 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1216brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1730brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
160 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
873brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
84 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1638brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
700 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4541brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
628 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1190brutto |
|
106 SZT |
24h |
|
676 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1339brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
178 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1558brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
231 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo antenowe pojedyncze końcowe . Do instalacji indywidualnych biały CAK1.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9213brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
181 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
836brutto |
|
3228 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1190brutto |
|
106 SZT |
24h |
|
676 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
244brutto |
|
130 SZT |
24h |
|
990 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
203 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
511brutto |
|
1155 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2435brutto |
|
137 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2066brutto |
|
87 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
776brutto |
|
157 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
987brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4968brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
181 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135