Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 55,07 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,35 |
zł netto |
Cena: |
6,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
279 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
65 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów biały CPS.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zaślepka z mostkiem |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 35mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787843496 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4cm |
| Waga jedn. | 0.0232kg |
| EAN13 opak. | 5902787843496 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów biały CPS.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Zastosowanie | Zaślepka |
Pliki do pobrania
11711,CPS.01_11 -
m/download/23633177/11711-cps-01-11.pdf [49.34 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644631/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23654432/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654433/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów biały CPS.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
390 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
637brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
436 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
878brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1709brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1568brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
372 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
940brutto |
|
332 SZT |
24h |
|
349 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1003brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1268brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
115 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2032brutto |
|
67 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1261brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
589 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1451brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1306brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1229brutto |
|
428 SZT |
24h |
|
1537 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1463 SZT |
24h |
|
965 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów biały CPS.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1019brutto |
|
125 szt |
24h |
|
38 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
76 SZT |
24h |
|
678 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1620brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2396brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
281brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
242 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1463 SZT |
24h |
|
965 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
988brutto |
|
298 SZT |
24h |
|
237 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2764 SZT |
24h |
|
2787 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1150brutto |
|
100 SZT |
24h |
|
1365 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3154 SZT |
24h |
|
3691 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
668 SZT |
24h |
|
1706 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
732brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
236 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
239 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
2403 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9767 SZT |
24h |
|
9578 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135