Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,92 |
zł netto |
Cena: |
9,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
273 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
599 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 2-krotna podwójna poziom i pion czarny mat CR2/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 2- krotna |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 155mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 25 |
| Jednostka miary | szt. |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 23cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0252kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 2 |
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 2-krotna podwójna poziom i pion czarny mat CR2/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
K-S_170J_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/18734338/k-s-170j-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.69 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/18734339/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
K-S_170M_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19825421/k-s-170m-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.06 MB]
K-S_170I_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19657774/k-s-170i-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.87 MB]
K-S_170P_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20421956/k-s-170p-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170R_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21337190/k-s-170r-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.38 MB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23479196/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_170K_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19580115/k-s-170k-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.81 MB]
K-S_170N_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20140254/k-s-170n-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170S_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21785085/k-s-170s-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.46 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 2-krotna podwójna poziom i pion czarny mat CR2/49 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2761brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
143 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1013brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
101 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2958brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
90 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
996brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1730brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
160 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3059brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2000brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10440 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1730brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2279brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
135 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1339brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
102 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
61 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1298brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 2-krotna podwójna poziom i pion czarny mat CR2/49 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
395 SZT |
24h |
|
402 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
511brutto |
|
1156 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1263brutto |
|
277 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
644brutto |
|
117 SZT |
24h |
|
1184 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2494brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
883 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9549brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
609brutto |
|
136 SZT |
24h |
|
524 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1347brutto |
|
333 SZT |
24h |
|
93 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
800brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2155brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
328brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
491 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
320brutto |
|
108 SZT |
24h |
|
316 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
643 SZT |
24h |
|
953 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135