Polecane
Cena: |
16,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,00 |
zł netto |
Cena: |
19,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
255 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 5-krotna - uniwersalna poziom i pion czarny CR5/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 5- krotna |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 368mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 46.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0601kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 39cm |
| Liczba modulów | 5 |
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 5-krotna - uniwersalna poziom i pion czarny CR5/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
K-S_170S_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21785088/k-s-170s-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.46 MB]
K-S_170J_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/18734347/k-s-170j-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.69 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/18734348/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
K-S_170M_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19825424/k-s-170m-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.06 MB]
K-S_170I_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19657777/k-s-170i-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.87 MB]
K-S_170P_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20421959/k-s-170p-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170R_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21337193/k-s-170r-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.38 MB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23479199/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_170K_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19580119/k-s-170k-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.81 MB]
K-S_170N_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20140257/k-s-170n-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 5-krotna - uniwersalna poziom i pion czarny CR5/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135