Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 37,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszykaCena: |
3,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,74 |
zł netto |
Cena: |
4,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
126 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
491 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 2-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR2/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 2- krotna |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 155mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 25 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840846 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 23cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0252kg |
| EAN13 opak. | 5902787840846 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 2 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 2-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR2/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11721,CR2_41 -
m/download/23633212/11721-cr2-41.pdf [31.97 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644543/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661575/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 2-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR2/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
637brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
436 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2267brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
1403 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
732brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
717 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4704brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
47 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1582brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
178 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9767 SZT |
24h |
|
9578 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1686brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1739brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
98 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2055brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3220brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5599brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
129 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1150brutto |
|
100 SZT |
24h |
|
1365 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3732brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1039brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1179brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 2-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR2/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1470brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
920brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
213 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
78 SZT |
24h |
|
246 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1249brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1636brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1412brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
226 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1150brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1667brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
111 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2207brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
250 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
588brutto |
|
173 SZT |
24h |
|
647 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
878brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
77 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1027brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1081 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
876brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
645 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
160 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135