Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 119,31 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,96 |
zł netto |
Cena: |
2,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9599 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9578 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840785 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 17.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0161kg |
| EAN13 opak. | 5902787840785 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11715,CR1_11 -
m/download/23633191/11715-cr1-11.pdf [31.99 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644505/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661569/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1268brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5096brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
878brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
82 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
76 SZT |
24h |
|
678 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6622brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2871brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
244 SZT |
24h |
|
1869 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4819brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
247 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1980brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
372 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
160 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1348brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
267 SZT |
24h |
|
860 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3654brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
154 SZT |
24h |
|
231 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1451brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion biały CR1/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1358 SZT |
24h |
|
965 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
881brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
726 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
244 SZT |
24h |
|
1869 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2564 SZT |
24h |
|
2787 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
667 SZT |
24h |
|
1706 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
732brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
236 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4141brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1150brutto |
|
99 SZT |
24h |
|
1365 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
2403 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135