Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 29,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszykaCena: |
0,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,87 |
zł netto |
Cena: |
1,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka podtynkowa Z60DF pomarańczowy SIMET
Kolor: pomarańczowy, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 50, Podatek: 23, średnica ⌀ (mm): 63, Głębokość (mm): 61, Pokrywa: 89001006, 37107006, Pokrywa sygnalizacyjna: 37083008, Pierścień dystansowy: 37058006, 37059006, 37012006, Wkręty osprzętowe: 37086160 /250 / 400, Temperatura użytkowa: 650°C,
Parametry techniczne: Puszka podtynkowa Z60DF pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 63 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Głębokość | 61 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Króciec | Brak |
| Liczba wkładów osprzętowych | 1 |
| Liczba wpustów | 7 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pojedynczy |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Przetłoczenie |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 63 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | tak |
| Wyposażenie | Brak |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z zaczepami pazurkowatymi | nie |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | nie |
Pliki do pobrania
8682-pl -
m/download/22311647/8682-pl.pdf [152.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka podtynkowa Z60DF pomarańczowy SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2219brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
827brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
164 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
409brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
787brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
884brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1712brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Puszka podtynkowa Z60DF pomarańczowy SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2492brutto |
|
43 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
72 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
94 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1701brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
344 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
396 SZT |
24h |
|
374 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3858brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10362 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1983brutto |
|
111 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135