Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,62 |
zł netto |
Cena: |
10,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
79 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka podtynkowa M3x60F MULTIWALL pomarańczowy SIMET
Kolor: pomarańczowy, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 24, Podatek: 23, Szerokość (mm): 71, Głębokość (mm): 63, Długość (mm): 213, Pokrywa: 37162006, 37163006, Pierścień dystansowy: 37058006, 37059006, 37012006, Wkręty osprzętowe: 37086160 /250 / 400, Materiał: polipropylen, Temperatura użytkowa: 650°C,
Parametry techniczne: Puszka podtynkowa M3x60F MULTIWALL pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 213 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Króciec | Brak |
| Liczba wkładów osprzętowych | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Model/kształt/forma | Owalny |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Przetłoczenie |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 71 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | tak |
| Wyposażenie | Inne |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z zaczepami pazurkowatymi | nie |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | tak |
Pliki do pobrania
8814-pl -
m/download/22311791/8814-pl.pdf [212.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka podtynkowa M3x60F MULTIWALL pomarańczowy SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4622brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
253brutto |
|
28 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Puszka podtynkowa M3x60F MULTIWALL pomarańczowy SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2414brutto |
|
19 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1125brutto |
|
499 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1075brutto |
|
442 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1617brutto |
|
114 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1182brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
479 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
943brutto |
|
307 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1983brutto |
|
111 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2492brutto |
|
43 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
460 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135