Polecane
Cena: |
3,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,33 |
zł netto |
Cena: |
4,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: E4000 , Puszka do pustych ścian O60mm,z membranami przebiciowymi 25mm, głęboka, pomarańczowy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 68 mm |
| Do rur o średnicy | Inne |
| Głębokość | 61 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Króciec | Brak |
| Liczba wkładów osprzętowych | 1 |
| Liczba wpustów | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pojedynczy |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Membrana uszczelniająca |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 68 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Wiatroszczelne | tak |
| Wpusty z tyłu | tak |
| Wyposażenie | Inne |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z zaczepami pazurkowatymi | tak |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co E4000 , Puszka do pustych ścian O60mm,z membranami przebiciowymi 25mm, głęboka, pomarańczowy
Osoby, które kupiły produkt E4000 , Puszka do pustych ścian O60mm,z membranami przebiciowymi 25mm, głęboka, pomarańczowy kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135