Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 5,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,60 |
zł netto |
Cena: |
38,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka do pustych ścian P5x60D MULTIBOX 2 niebieski SIMET
Kolor: niebieski, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 15, Podatek: 23, Szerokość (mm): 68, Głębokość (mm): 63, Długość (mm): 352, Pokrywa: Pokrywy zamykające korpus: PM1(37162006); PM2(37163006); PKS60 (do podłączania armatury kuchennej), Pierścień dystansowy: 37058006, 37059006, 37012006, Wkręty osprzętowe: 16mm - nr 37086160 / 25mm - nr 37086250 / 40mm - nr 37086400, Temperatura użytkowa: 960°C,
Parametry techniczne: Puszka do pustych ścian P5x60D MULTIBOX 2 niebieski SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 352 mm |
| Do przewodów o średnicy | 16 - 20 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Głębokość | 61 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Króciec | Brak |
| Liczba wkładów osprzętowych | 5 |
| Liczba wpustów | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Przetłoczenie |
| Sposób mocowania pokrywy | Nie dotyczy |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 70 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wyposażenie | Inne |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z zaczepami pazurkowatymi | tak |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | tak |
Pliki do pobrania
8763-pl -
m/download/22311767/8763-pl.pdf [205.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka do pustych ścian P5x60D MULTIBOX 2 niebieski SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1513brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3242brutto |
|
19 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Puszka do pustych ścian P5x60D MULTIBOX 2 niebieski SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7932brutto |
|
0 szt |
24h |
|
64 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1125brutto |
|
531 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3179brutto |
|
10 szt |
24h |
|
64 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3597brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1592brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1480brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
197 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135