Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,13 |
zł netto |
Cena: |
1,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka podtynkowa S60DFw pomarańczowy SIMET
Kolor: pomarańczowy, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 110, Podatek: 23, średnica ⌀ (mm): 65, Głębokość (mm): 61, Pokrywa: 89001006, 37107006, Pokrywa sygnalizacyjna: 37083008, Pierścień dystansowy: 37058006, 37059006, 37012006, Króciec dystansowy: 37088003, Wkręty osprzętowe: 37086160 /250 / 400, Temperatura użytkowa: 650°C,
Parametry techniczne: Puszka podtynkowa S60DFw pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 65 mm |
| Do przewodów o średnicy | 20 - 20 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Głębokość | 61 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Króciec | Króciec kwadratowy |
| Liczba wkładów osprzętowych | 1 |
| Liczba wpustów | 14 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pojedynczy |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Przetłoczenie |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 65 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wyposażenie | Brak |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z zaczepami pazurkowatymi | nie |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | tak |
Pliki do pobrania
karta katalogowa_SERIA BC GNIAZDA 45X45 MM -
m/download/4822738/karta-katalogowa-seria-bc-gniazda-45x45-mm.pdf [1.40 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka podtynkowa S60DFw pomarańczowy SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4622brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
385brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
53 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7641brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4568brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Puszka podtynkowa S60DFw pomarańczowy SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1027brutto |
|
2642 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
244brutto |
|
130 SZT |
24h |
|
967 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
753brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
511brutto |
|
1151 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
931brutto |
|
231 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1115brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
810 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1339brutto |
|
410 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3536brutto |
|
82 szt |
24h |
|
334 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135