Polecane
Cena: |
6,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,52 |
zł netto |
Cena: |
8,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Puszka instalacyjna do GK 3-polowa 3x60 regips KP64/3L niebieska SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada rury | nie |
| Długość | 213 mm |
| Do przewodów o średnicy | 10 - 20 mm |
| Do rur o średnicy | Inne |
| Głębokość | 46 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Króciec | Brak |
| Liczba wkładów osprzętowych | 3 |
| Liczba wpustów | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Model/kształt/forma | Owalny |
| Montaż urządzenia elektrycznego | Śrubowy |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj budowy | Puszka elektroinstalacyjna |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Przetłoczenie |
| Sposób mocowania pokrywy | Nie dotyczy |
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Stała pozycja zacisku | nie |
| Szerokość | 68 mm |
| Średnica | 68 mm |
| Wiatroszczelne | nie |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wyposażenie | Inne |
| Z ekranowaniem | nie |
| Z zaczepami pazurkowatymi | tak |
| Zaczep/hak do montażu oświetlenia | nie |
| Ze śrubami | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka instalacyjna do GK 3-polowa 3x60 regips KP64/3L niebieska SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135