Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 23,36 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcjiCena: |
4,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,04 |
zł netto |
Cena: |
4,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
322 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka naścienna N6 FASTBOX szary SIMET
Kolor: szary, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 90, Podatek: 23, Szerokość (mm): 85, Wysokość (mm): 40, Długość (mm): 85, Stopień ochrony: IP54, Materiał: bezhalogenowy, samogasnący, Temperatura użytkowa: 650°C,
Parametry techniczne: Puszka naścienna N6 FASTBOX szary SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 85 mm |
| Głębokość | 38 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba wpustów | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Kwadratowy |
| Odporne na warunki atmosferyczne | nie |
| Plombowane | nie |
| Pokrywa | Nieprzezroczyste |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Membrana stopniowego cięcia |
| Sposób mocowania pokrywy | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż ścienny/sufitowy |
| Szerokość | 85 mm |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wyposażenie | Inne |
| Z ekranowaniem | nie |
| Zestawialne | tak |
Pliki do pobrania
8727-pl -
m/download/22312002/8727-pl.pdf [149.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka naścienna N6 FASTBOX szary SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1619brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1992 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11767brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7271brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9057brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
272 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4823brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2992brutto |
|
25 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
335brutto |
|
11 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1581brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2238 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1204brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3337 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2933brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1570 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
923brutto |
|
15 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Puszka naścienna N6 FASTBOX szary SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3179brutto |
|
10 szt |
24h |
|
64 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1480brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
197 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3597brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1125brutto |
|
531 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1592brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7932brutto |
|
0 szt |
24h |
|
64 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135