Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 119,31 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcjiCena: |
8,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,64 |
zł netto |
Cena: |
10,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
732 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Łącznik świecznikowy podwójny szybkozłączka biały CW5C.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik świecznikowy |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki, Dostępny tylko jako wersja IP20 |
| Podświetlenie | opcjonalne, nie, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 25mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787900328 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.6cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.0553kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| ID_frame | 1117, 1124, 1125, 1126, 1127, 2355, 2356, 2357 |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Łącznik |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Typ łącznika / przycisku | świecznikowy |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Łącznik świecznikowy podwójny szybkozłączka biały CW5C.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
17232,CW5C.01_11 -
m/download/23641935/17232-cw5c-01-11.pdf [49.02 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23650720/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Łącznik świecznikowy podwójny szybkozłączka biały CW5C.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4274brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1278brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
215 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14552brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2792brutto |
|
4 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11721brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3388brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2753brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
205 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2550brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1641brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3710brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
58 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
867brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
500 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1952brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
70 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Łącznik świecznikowy podwójny szybkozłączka biały CW5C.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
88 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1389brutto |
|
226 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3789brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2480brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2723brutto |
|
12 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2406brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
905brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
1043 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
119 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
987brutto |
|
110 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1268brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135