Polecane
Cena: |
33,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,67 |
zł netto |
Cena: |
41,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica natynkowa powiększona 1x12 IP40 SRn-12 Max (N+PE) 1.33 OPATÓWEK
Rozdzielnica wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Przystosowana do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Rozdzielnica posiada obudowę zamkniętą skrzynkową oraz przystosowana jest do plombowania. Rozdzielnia zaopatrzona jest w etykiety opisowe. Posiadają również listwy zaciskowe N+PE. Elementem montażowym w rozdzielnicy jest wspornik TH 35/7,5 (Euroszyna), pozwalający na zamontowanie zabezpieczeń nadmiarowo - prądowych, wyłączników różnicowo - prądowych oraz innych aparatów elektrycznych. Zgodnie z obowiązującymi normami rozdzielnice należy umieszczać na trudnopalnych ścianach przez osoby odpowiednio wykwalifikowane.
Parametry techniczne: Rozdzielnica natynkowa powiększona 1x12 IP40 SRn-12 Max (N+PE) 1.33 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 105 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Przycisk |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 298 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wysokość | 218 mm |
| Z zamkiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica natynkowa powiększona 1x12 IP40 SRn-12 Max (N+PE) 1.33 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135