Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 157,44 zł brutto
Twoja cena 104,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszykaCena: |
55,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,59 |
zł netto |
Cena: |
68,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK
| Tworzywo ABS | Plombowanie | ||
| STABILNOŚĆ pracy | ODPORNOŚĆ na uderzenia |
Parametry techniczne: Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 95 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 90 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Przycisk |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 298 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 397 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
1.6.pdf [2022-03-03 12:33, 470.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21048brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
157 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21958brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17781brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
142 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4141brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3536brutto |
|
82 szt |
24h |
|
334 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7561brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
426 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 22225brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2761brutto |
|
33 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37631brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6810brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
698 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37073brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13948brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3267brutto |
|
0 szt |
24h |
|
3 szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6153brutto |
|
135 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3639brutto |
|
163 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2108brutto |
|
189 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13507brutto |
|
60 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
5020 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3098 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2696brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
523brutto |
|
265 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135