Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,34 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 119,31 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,01 |
zł netto |
Cena: |
9,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
562 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3060 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Łącznik schodowy 10AX szybkozłączka biały CW6C.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | symbol „schody” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 25mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787900281 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Długość opakowania jednostkowego | 4.6cm |
| Waga produktu w opakowaniu jednostkowym | 0.049kg |
| Typ opakowania zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wysokość opakowania zbiorczego | 10cm |
| Szerokość opakowania zbiorczego | 19cm |
| Długość opakowania zbiorczego | 23cm |
| Grupa produktowa | Gniazda i włączniki |
| Kategoria produktu | Łączniki i przyciski |
| Podkategoria produktu | Łącznik |
| Paleta kolorystyczna | biały |
| Typ łącznika / przycisku | schodowy |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Łącznik schodowy 10AX szybkozłączka biały CW6C.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
17137,CW6C.01_11 -
m/download/23641791/17137-cw6c-01-11.pdf [48.83 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23650723/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Łącznik schodowy 10AX szybkozłączka biały CW6C.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3827brutto |
|
25 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1622brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
58 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
824brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
500 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5151brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3871brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
135 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1146brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
2152 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2427brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1201brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
531 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3172brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2597brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
285 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1482brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5387brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1975brutto |
|
0 szt |
24h |
|
154 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3909brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
193 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Łącznik schodowy 10AX szybkozłączka biały CW6C.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2915 SZT |
24h |
|
2199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1553 SZT |
24h |
|
842 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3824brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1153brutto |
|
352 SZT |
24h |
|
480 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
753brutto |
|
3120 SZT |
24h |
|
3361 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3231 SZT |
24h |
|
4040 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
892 SZT |
24h |
|
2659 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
525brutto |
|
480 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
712 SZT |
24h |
|
1221 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
255 SZT |
24h |
|
1659 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9911 SZT |
24h |
|
7932 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4819brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
287 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2193brutto |
|
116 SZT |
24h |
|
482 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135