Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 157,44 zł brutto
Twoja cena 104,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,03 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszykaCena: |
11,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,89 |
zł netto |
Cena: |
14,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
783 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cedar łącznik natynkowy natynkowy podwójny świecznikowy IP44 biały WNT500C01 SCHNEIDER
Cedar, łącznik świecznikowy, IP44, biały o numerze katalogowym WNT500C01 to osprzęt serii Cedar marki Schneider Electric.Produkt posiada następujące wymiary: szerokość 64 mm, wysokość mm, głębokość 48 mm.Obciążalność prądowa łącznika to 10A.Łącznik charakteryzuje się podwyższonym stopniem ochrony IP44.Jest to produkt kompletny.
Opis serii
Parametry techniczne: Cedar łącznik natynkowy natynkowy podwójny świecznikowy IP44 biały WNT500C01 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | Brak |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 48 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 64 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 90 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
WNT500C01_document -
m/download/17950249/wnt500c01-document.pdf [78.94 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014749/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003066-1 -
m/download/17854225/1003066-1.pdf [341.82 kB]
ENVPEP111036EN -
m/download/17854224/envpep111036en.pdf [159.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Cedar łącznik natynkowy natynkowy podwójny świecznikowy IP44 biały WNT500C01 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
527brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2480 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1952brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14552brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1771brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
197 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3500brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
0 Szt |
24h |
|
500 Szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11864brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3973brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3949brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5151brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4231brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2446brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Cedar łącznik natynkowy natynkowy podwójny świecznikowy IP44 biały WNT500C01 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
523brutto |
|
265 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3858brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2398brutto |
|
398 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2372brutto |
|
3335 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1339brutto |
|
410 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
335brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1251brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
1098 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
