Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
19,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,56 |
zł netto |
Cena: |
24,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
31 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Łącznik schodowy podwójny 10A 250V zaciski śrubowe krem CW6/2.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy podwójny |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | symbol „schody” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787841508 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.7cm |
| Waga jedn. | 0.0621kg |
| EAN13 opak. | 5902787841508 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Łącznik schodowy podwójny 10A 250V zaciski śrubowe krem CW6/2.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11794,CW6_2.01_41 -
m/download/23633341/11794-cw6-2-01-41.pdf [50.42 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23645968/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661700/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
Instrukcja podlaczenia lacznik podwojny schowody -
m/download/23661701/instrukcja-podlaczenia-lacznik-podwojny-schowody.pdf [24.37 kB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23661702/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Łącznik schodowy podwójny 10A 250V zaciski śrubowe krem CW6/2.01/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3485brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1069brutto |
|
864 SZT |
24h |
|
714 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1353brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
145 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3059brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1914brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2279brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9213brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4253brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
779brutto |
|
341 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1298brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3108brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1209brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
212 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6680brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
121 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5576brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
918brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
464 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Łącznik schodowy podwójny 10A 250V zaciski śrubowe krem CW6/2.01/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
354 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
479brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
593 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
718brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
155 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
136 SZT |
24h |
|
315 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1520brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
285 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
963brutto |
|
106 SZT |
24h |
|
1115 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1650brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
221 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135