Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 23,36 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,77 |
zł netto |
Cena: |
15,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
19 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
94 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Przycisk dzwonek z podświetleniem LED 10A 250V zaciski śrubowe biały CD1L.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk dzwonek z podświetleniem LED |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | wbudowane, orientujące, LED wymienialny, kolor: biały |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | symbol „dzwonek” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787841775 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 19cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.7cm |
| Waga jedn. | 0.0492kg |
| EAN13 opak. | 5902787841775 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Przycisk 1-biegunowy |
| Liczba biegunów | 1 |
| Styki - działanie | 1 styk zwierny (NO) |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Przycisk dzwonek z podświetleniem LED 10A 250V zaciski śrubowe biały CD1L.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Nadruk | Symbol „dzwonek” |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11615,CD1L.01_11 -
m/download/23632860/11615-cd1l-01-11.pdf [50.01 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23645356/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661646/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Przycisk dzwonek z podświetleniem LED 10A 250V zaciski śrubowe biały CD1L.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1073brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1825brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
484 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4449brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1876brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
106 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
137 SZT |
24h |
|
258 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
509 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
963brutto |
|
120 SZT |
24h |
|
1078 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1330brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
169 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1013brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1438brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1701brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
85 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
498brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
178 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2758brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1339brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
267 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
974brutto |
|
271 SZT |
24h |
|
590 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Przycisk dzwonek z podświetleniem LED 10A 250V zaciski śrubowe biały CD1L.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
189 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10362 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
396 SZT |
24h |
|
374 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3858brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1063brutto |
|
725 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3536brutto |
|
83 szt |
24h |
|
334 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1027brutto |
|
2642 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
836brutto |
|
3289 SZT |
24h |
|
670 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135