Polecane
Cena: |
12,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,76 |
zł netto |
Cena: |
15,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
42 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LOGI Gniazdo zasilające pojedyncze francuskie IP44 021561141 czarny mat 33492 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Inne |
| Liczba jednostek | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 25 mm |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
Pliki do pobrania
33492 -
m/download/14767091/33492.pdf [227.33 kB]
Atest_PZH MOWION LOGI -
m/download/13161587/atest-pzh-mowion-logi.pdf [965.17 kB]
CE_0983 LOGI-02-1561 v3_PL -
m/download/13165779/ce-0983-logi-02-1561-v3-pl.pdf [284.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co LOGI Gniazdo zasilające pojedyncze francuskie IP44 021561141 czarny mat 33492 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135