Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 87,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,72 |
zł netto |
Cena: |
3,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
711 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Łącznik do gniazd na szybkozłączki AC11 KONTAKT
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik/mostek |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436021198 |
| Waga jedn. | 0.004kg |
| EAN13 opak. | 8426436021198 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 10.5cm |
| Klasa ETIM | EC002838 Akcesoria do gniazd i wtyczek CEE |
| Zastosowanie | do gniazd K45 |
| Rodz. akcesorii | Inne |
Parametry techniczne: Simon Connect Łącznik do gniazd na szybkozłączki AC11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj akcesorium/części | Inne |
Pliki do pobrania
6637,AC11 -
m/download/23628240/6637-ac11.pdf [37.14 kB]
ELECTRICAL SOCKETS -
m/download/23651892/electrical-sockets.pdf [265.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Łącznik do gniazd na szybkozłączki AC11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
297brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
128 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
54 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
501brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
98 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon Connect Łącznik do gniazd na szybkozłączki AC11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3970brutto |
|
103 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
801brutto |
|
3279 SZT |
24h |
|
600 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2173brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1752brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
85 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
491brutto |
|
1145 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
975brutto |
|
163 SZT |
24h |
|
1493 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2391brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
221 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
803brutto |
|
3224 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
735brutto |
|
396 SZT |
24h |
|
651 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2031brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
638 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
985brutto |
|
2636 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
257brutto |
|
10362 SZT |
24h |
|
1096 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135