Polecane
Cena: |
18,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,58 |
zł netto |
Cena: |
22,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
20 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik miniaturowy 2P 8A 24VAC RM84-2012-35-5024 604615
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy, do obwodu drukowanego i gniazda wtykowego. Raster 5 mm. Wysokość 15,7 mm. Wyjście: 2P - dwa zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(7)-12(6)-14(8); 21(4)-22(3)-24(5); AC1 - 8 A / 250 V; DC1 - 8 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(1) - A2(2), napięcie zasilania Un - 48 V AC. Wymiary: 29 x 12,7 x 15,7 mm. Materiał styków: AgNi. IP 67. Opcje montażu gniazd: EC50, GD50, PW80 - do druku; GZP80 (push-in), GZT80, GZM80, GZS80, GZF80 - montaż na szynie 35 mm lub przykręcane do płyty jedną śrubą M3; GZMB80 - gniazdo bezśrubowe montaz na szynie 35 mm. Wymiary zestawu przekaźnik + gniazdo + obejma wskazane są w opisie wybranego gniazda.
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik miniaturowy 2P 8A 24VAC RM84-2012-35-5024 604615
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Głębokość | 15.7 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Stop srebra i niklu (AgNi) |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Złącze PCB |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 12.7 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 29 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik miniaturowy 2P 8A 24VAC RM84-2012-35-5024 604615
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135