Polecane
Cena: |
604,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
604,00 |
zł netto |
Cena: |
742,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
742,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: przekaźnik zdalnego sterowania GSM (SMS); 2xWY 2xWE; załącz/wyłącz/powiadom; 12V AC; 2x1NO/NC; mont
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 65 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Napięcie pracy dla DC | 8 - 16 V |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Podwójny |
| Szerokość | 52 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 8 - 16 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23667951/karta-katalogowa.pdf [289.49 kB]
SIMplyMAX-P01-12V-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23667948/simplymax-p01-12v-instructions-for-use-pl-1.pdf [270.32 kB]
SIMplyMAX-P01-12V-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23667949/simplymax-p01-12v-instructions-for-use-en-1.pdf [618.48 kB]
SIMplyMAX-P01-12V-instructions-for-use-pl-2 -
m/download/23667950/simplymax-p01-12v-instructions-for-use-pl-2.pdf [640.70 kB]
SIMplyMAX-P01-12V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23667952/simplymax-p01-12v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co przekaźnik zdalnego sterowania GSM (SMS); 2xWY 2xWE; załącz/wyłącz/powiadom; 12V AC; 2x1NO/NC; mont
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135