Polecane
Cena: |
63,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,99 |
zł netto |
Cena: |
78,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
78,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: R15-1014-23-1012 PRZEKAŹ.ELEKTROMAGN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 54.5 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 42.5 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 35 mm |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 12 - 12 V |
Pliki do pobrania
R15 4P -
m/download/3763293/r15-4p.pdf [1.53 MB]
R15_view_widok -
m/download/3763599/r15-view-widok.dwg [712.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co R15-1014-23-1012 PRZEKAŹ.ELEKTROMAGN.
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135