Polecane
Cena: |
25,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,80 |
zł netto |
Cena: |
31,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik 2xNO/NC obciążalność (na kanał) 12A/277V AC lub 12A/30V DC,napięcie zasilania cewki 24V F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 29.5 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie pracy dla DC | 24 - 24 V |
| Prąd znamionowy | 12 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Podwójny |
| Szerokość | 13 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 29 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669880/karta-katalogowa.pdf [119.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik 2xNO/NC obciążalność (na kanał) 12A/277V AC lub 12A/30V DC,napięcie zasilania cewki 24V F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135