Polecane
Cena: |
13,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,32 |
zł netto |
Cena: |
16,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DRM270024LT Miniaturowy przekaźnik przemysłowy 7760056069 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 35.7 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | Stop srebra i niklu (AgNi) |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 21 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 27.4 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 21.6 - 31.2 V |
Produkty z tej samej kategorii co DRM270024LT Miniaturowy przekaźnik przemysłowy 7760056069 WEIDMULLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135