Przekaźnik elektromagnetyczny 1Z 16A montaż podtynkowy U=100-265V AC,styk:1Z 16A (160A/20ms) PP-1Z-LED-230V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny 1Z 16A montaż podtynkowy U=100-265V AC,styk:1Z 16A (160A/20ms) PP-1Z-LED-230V F&F (PP-1Z-LED-230V)
10 dni
Stan magazynowy producenta
16 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Przekaźnik elektromagnetyczny 1Z 16A montaż podtynkowy U=100-265V AC,styk:1Z 16A (160A/20ms) PP-1Z-LED-230V F&F
Parametry techniczne: Przekaźnik elektromagnetyczny 1Z 16A montaż podtynkowy U=100-265V AC,styk:1Z 16A (160A/20ms) PP-1Z-LED-230V F&F
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 25 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków zwiernych 1
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 100 - 265 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 100 - 265 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj napięcia zasilania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Pojedynczy
Szerokość 48 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 43 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED tak
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 100 - 265 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 100 - 265 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 230 - 230 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik elektromagnetyczny 1Z 16A montaż podtynkowy U=100-265V AC,styk:1Z 16A (160A/20ms) PP-1Z-LED-230V F&F