Polecane
Cena: |
49,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,90 |
zł netto |
Cena: |
61,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik 1xNO/NC 6A/250V AC lub 6A/60V DC napięcie zasilania cewki 60V DC F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 19.2 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie pracy dla DC | 60 - 60 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 5.2 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 28.1 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 60 - 60 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669879/karta-katalogowa.pdf [118.56 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik 1xNO/NC 6A/250V AC lub 6A/60V DC napięcie zasilania cewki 60V DC F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135