Polecane
Cena: |
31,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,20 |
zł netto |
Cena: |
38,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
19 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 2P 5A 24VAC R2M-2012-23-5024 620485
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - miniaturowy, do gniazda wtykowego. Wyjście: 2P - dwa zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(9)-12(1)-14(5); 21(12)-22(4)-24(8); AC1 - 5 A / 250 V; DC1 - 5 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(13) - A2(14), napięcie zasilania Un - 24 V AC. Wymiary: 27,5 x 14 x 32,9 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Wymiary zestawu R2M + gniazdo GZ2 + obejma GZ2 1060: 65,2 x 20 x 60 mm. Zestaw - IP 20.
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 2P 5A 24VAC R2M-2012-23-5024 620485
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 32.9 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 5 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 14 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 27.5 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 2P 5A 24VAC R2M-2012-23-5024 620485
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135