Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PR 230V PK-4PR-230V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PR 230V PK-4PR-230V F&F (PK-4PR-230V)
10 dni
Stan magazynowy producenta
14 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PR 230V PK-4PR-230V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny w obudowie jednomodułowej do bezpośredniego montażu na szynie TH-35.
Parametry techniczne: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PR 230V PK-4PR-230V F&F
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 65 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków przełącznych 2
Liczba styków rozwiernych 2
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Prąd znamionowy 8 A
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj napięcia zasilania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Inne
Szerokość 18 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 90 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PR 230V PK-4PR-230V F&F