Polecane
Cena: |
42,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,03 |
zł netto |
Cena: |
51,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 3P 10A 24 VDC R15-2013-23-1024-WT 802846
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 35 mm. Wyjście: 3P - trzy zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(1)-12(4)-14(3); 21(6)-22(5)-24(7); 31(11)-32(8)-34(9); AC1 - 10 A / 250 V; DC1 - 10 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(2) - A2(10), napięcie zasilania Un - 24 V DC. Wskaźnik zadziałania mechaniczny W, przycisk testujący T - z funkcją blokowania styków. Wymiary: 35 x 35 x 54,4 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Wymiary zestawu R15 3P + gniazdo PZ11 + obejma PZ11 0031: 68,2 x 38 x 82,6 mm. Zestaw - IP 20. Wymiary innych zestawów wskazane są w opisie wybranego gniazda.
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 3P 10A 24 VDC R15-2013-23-1024-WT 802846
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 54.4 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 3 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 35 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 35 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 3P 10A 24 VDC R15-2013-23-1024-WT 802846
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135