Polecane
Cena: |
30,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,33 |
zł netto |
Cena: |
37,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
14 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik 4 stykowy 110V DC ERM4-110DCL 002473022 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 21.2 mm |
| Wysokość [mm] | 27.5 mm |
| Głębokość [mm] | 35.6 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Kompletny z gniazdem | Nie |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] | 110 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik 4 stykowy 110V DC ERM4-110DCL 002473022 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135