Polecane
Cena: |
40,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,72 |
zł netto |
Cena: |
50,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
19 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Miniaturowy przekaźnik elektromagnetyczny 1P 16A montaż podtynkowy,U=230V F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 19 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 100 - 265 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 100 - 265 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 35 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 36 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 100 - 265 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 100 - 265 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669147/karta-katalogowa.pdf [169.30 kB]
PP-1P-Pico-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23669145/pp-1p-pico-instructions-for-use-pl-1.pdf [612.59 kB]
PP-1P-Pico-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23669146/pp-1p-pico-instructions-for-use-en-1.pdf [611.42 kB]
PP-1P-Pico-declaration-CE-en-1 -
m/download/23669144/pp-1p-pico-declaration-ce-en-1.pdf [181.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Miniaturowy przekaźnik elektromagnetyczny 1P 16A montaż podtynkowy,U=230V F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135