Polecane
Cena: |
83,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,00 |
zł netto |
Cena: |
102,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
288 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik interfejsowy styk zwierny 12 V AC/DC 1/3S TH-35 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 65 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 12 - 12 V |
| Napięcie pracy dla DC | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 5.2 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 12 - 12 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 12 - 12 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669800/karta-katalogowa.pdf [114.39 kB]
74×105 FF PKI-1Z-12 inst E250630 PL.pdf -
m/download/23669801/74-105-ff-pki-1z-12-inst-e250630-pl-pdf.pdf [670.28 kB]
UE FF069_26 PKI dek zgod CE (LVD EMC RoHS WEEE).pdf -
m/download/23669802/ue-ff069-26-pki-dek-zgod-ce-lvd-emc-rohs-weee-pdf.pdf [179.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik interfejsowy styk zwierny 12 V AC/DC 1/3S TH-35 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135