Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 96,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 37,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,93 |
zł netto |
Cena: |
12,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
67 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
800 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Gniazdo pojedyncze z uziemieniem z przesłonami torów prądowych kolor biały GP-1GZP/m/00 OSPEL
Prezentowany przedmiot wchodzi w skład serii As firmy OSPEL.Seria As to geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design, pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.
Parametry techniczne: AS Gniazdo pojedyncze z uziemieniem z przesłonami torów prądowych kolor biały GP-1GZP/m/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 37 mm |
| Izolowane | nie |
| Kolor | Biały |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 1 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Gniazdo uniwersalne (dla wielu standardów) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 75 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | tak |
| Zakres częstotliwości | 0 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0 mA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Gniazdo pojedyncze z uziemieniem z przesłonami torów prądowych kolor biały GP-1GZP/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1917brutto |
|
10 szt |
24h |
|
126 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
993brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1118brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8493brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8493brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
35006brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4062brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1354brutto |
|
0 szt |
24h |
|
2 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2772brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1915brutto |
|
129 SZT |
24h |
|
1068 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1354brutto |
|
0 szt |
24h |
|
19 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3739brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3307brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2028brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
136 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Gniazdo pojedyncze z uziemieniem z przesłonami torów prądowych kolor biały GP-1GZP/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3920brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
844 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1228brutto |
|
484 szt |
24h |
|
24623 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1291brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
1435 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2323brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2188brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
1779 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
790brutto |
|
244 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1688brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
4039 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2548brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
292 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135