Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,55 |
zł netto |
Cena: |
9,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
21 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Łącznik schodowy biały ŁP-3G/m/00 OSPEL
Prezentowany przedmiot wchodzi w skład serii As firmy OSPEL. Seria As to geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design, pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 75 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Łącznik schodowy biały ŁP-3G/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1293brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
296 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2142brutto |
|
0 szt |
24h |
|
23 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3279brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
52 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4326brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6978brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
171 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6595brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14439brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
806brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
138 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
33469brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1577brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1566brutto |
|
174 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1627brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
249 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1146brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
1979 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1611brutto |
|
6 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt AS Łącznik schodowy biały ŁP-3G/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
790brutto |
|
238 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3920brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
773 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2346brutto |
|
0 szt |
24h |
|
234 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6182brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3764brutto |
|
62 szt |
24h |
|
146 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1480brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1890brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
250 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2188brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
1562 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1364brutto |
|
67 SZT |
24h |
|
232 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1222brutto |
|
67 SZT |
24h |
|
590 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
0 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1604brutto |
|
7 szt |
24h |
|
1848 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135