Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 90,18 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,42 |
zł netto |
Cena: |
7,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Łącznik pojedynczy jednobiegunowy biały ŁP-1G/M/00 OSPEL
Standardowy wyłącznik pojedynczy wyposażony w jeden klawisz umożliwiający załączanie i wyłączanie w obrębie jednego obwodu. Stosowany w pomieszczeniach jako przełącznik oświetlenia. Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Opis serii
Parametry techniczne: AS Łącznik pojedynczy jednobiegunowy biały ŁP-1G/M/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Łącznik pojedynczy jednobiegunowy biały ŁP-1G/M/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1641brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1926brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1830brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
69 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3361brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1746brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
192 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3446brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
393 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6530brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
66 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7459brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2630brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
105 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2624brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
236 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2357brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4010brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt AS Łącznik pojedynczy jednobiegunowy biały ŁP-1G/M/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2323brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1604brutto |
|
7 szt |
24h |
|
2004 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1218brutto |
|
11 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1222brutto |
|
91 SZT |
24h |
|
800 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1890brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
266 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2548brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
292 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3764brutto |
|
64 szt |
24h |
|
29 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1688brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
3220 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3920brutto |
|
151 SZT |
24h |
|
885 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135