Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,61 |
zł netto |
Cena: |
5,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
14336 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Ramka podwójna kolor biały R-2G/00 OSPEL
Prezentowany przedmiot wchodzi w skład serii As firmy OSPEL. Seria As to geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design, pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.
Opis serii
Parametry techniczne: AS Ramka podwójna kolor biały R-2G/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 12 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 155 mm |
| Szerokość wbudowania | 58 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 84 mm |
| Wysokość wbudowania | 58 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | tak |
Pliki do pobrania
laczniki.pdf [2022-03-03 11:31, 2.08 MB]
laczniki.pdf [2022-03-03 11:31, 2.08 MB]
pl -
m/download/23676050/pl.pdf [52.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Ramka podwójna kolor biały R-2G/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2346brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2079brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
1 szt |
24h |
|
684 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21333brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2738brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1031brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2149brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
320 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10414brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
0 szt |
24h |
|
145 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2220brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2550brutto |
|
11 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2125brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2377brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Ramka podwójna kolor biały R-2G/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
484brutto |
|
969 SZT |
24h |
|
25323 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2062brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
105 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1305brutto |
|
469 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1363brutto |
|
378 szt |
24h |
|
20938 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2152brutto |
|
437 SZT |
24h |
|
4979 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
439 SZT |
24h |
|
5252 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1856brutto |
|
496 SZT |
24h |
|
6926 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
240 SZT |
24h |
|
5500 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135