Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszykaCena: |
11,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,08 |
zł netto |
Cena: |
13,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
398 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
23139 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Gniazdo podwójne z uziemieniem moduł bez ramki kolor biały GP-2GRZ/m/00 OSPEL
Gniazdo charakteryzuje się prostym kształtem oraz dobrym wykonaniem. Użyte materiały są wysokiej jakości, dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz długoletnią eksploatację. Dodatkowo w gnieździe zastosowano uziemienie.Gniazdo wtyczkowe o prostych i subtelnych kształtach, idealnie wkomponuje się w Twoje wnętrze.
Parametry techniczne: AS Gniazdo podwójne z uziemieniem moduł bez ramki kolor biały GP-2GRZ/m/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 48 mm |
| Izolowane | nie |
| Kolor | Biały |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Gniazdo uniwersalne (dla wielu standardów) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | nie |
| Zakres częstotliwości | 0 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0 mA |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23675126/pl.pdf [67.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Gniazdo podwójne z uziemieniem moduł bez ramki kolor biały GP-2GRZ/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3322brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4093brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
387 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2889brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6652brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
280 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
764brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1550brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
91 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
993brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8493brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3716brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
138 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2984brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2204brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
128 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3267brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6541brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Gniazdo podwójne z uziemieniem moduł bez ramki kolor biały GP-2GRZ/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
439 SZT |
24h |
|
5691 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2692brutto |
|
122 szt |
24h |
|
1036 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2795brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
462 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1205brutto |
|
320 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2152brutto |
|
437 SZT |
24h |
|
5144 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3661brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
484brutto |
|
969 SZT |
24h |
|
24069 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4967brutto |
|
3 szt |
24h |
|
87 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2810brutto |
|
16 szt |
24h |
|
737 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1338brutto |
|
11 szt |
24h |
|
456 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
260 SZT |
24h |
|
4042 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5518brutto |
|
2 szt |
24h |
|
56 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1856brutto |
|
496 SZT |
24h |
|
5621 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3661brutto |
|
1 szt |
24h |
|
172 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135